Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

    Адміністрація інтернет-магазину сomfortheat.kiev.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ньому користувачів.

    Вся інформація, яку Ви надаєте для реєстрації, буде зберігатися виключно в нашій базі даних. Інтернет-магазин сomfortheat.kiev.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні вашого замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання Вашого замовлення.

    Ваші реєстраційні дані будуть використовуватись тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне для Вас місце в заявлений термін.Крім того, вказавши свої дані, Ви також зможете за бажанням та згодою отримувати інформацію про всі новини нашого магазину.

Особисті відомості та безпека

  • Інтернет-магазин сomfortheat.kiev.ua гарантує, що отримана від Вас персональна інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, окрім служби доставки для виконання замовлення та випадків передбачених чинним законодавством України.
  • У певних випадках інтернет-магазин сomfortheat.kiev.ua може запропонувати Вам зареєструватися і надати особисті відомості, які будуть використовуватись виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
  • Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".
  • Для того, щоб ділитися з Вами інформацією інтернет-магазин сomfortheat.kiev.ua з Вашої згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від цього.
  • Як і багато сучасних ресурсів, інтернет-магазин сomfortheat.kiev.ua використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу з Вашим пристроєм.
  • Відомості на нашому сайті мають виключно інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.